چربي گيرفاضلاب-چربي گيرفاضلاب رستوران آشپزخانه-چربي گيرفايبرگلاس-قيمت چربي گير چربي گيرفاضلاب-چربي گيرفاضلاب رستوران آشپزخانه-چربي گيرفايبرگلاس-قيمت چربي گير .

چربي گيرفاضلاب-چربي گيرفاضلاب رستوران آشپزخانه-چربي گيرفايبرگلاس-قيمت چربي گير

چربي گيرفاضلاب-,-چربي گيرفاضلاب رستوران آشپزخانه-,-چربي گيرفايبرگلاس-,-قيمت چربي گير

چربي گيرفاضلاب :چربي و روغن يكي از عمده ترين آلاينده هاي موجود در فاضلاب رستوران ها و آشپزخانه هاست.از آنجا كه چربي وزن مخصوص كمتري نسبت به آب دارد، لذا به راحتي مي توان آن را از آب جدا نمود.در صورتي كه پساب رستوران در حوضچه اي جمع گردد پس از مدتي چربي و روغن موجود در آن جدا شده و در سطح شناور مي گردد.لذا طي يك فرايند فيزيكي ساده، قابليت جدايي از فاضلاب را خواهد داشت.در فواصل زماني مشخص چربي و روغن جمع شده در سطح سيستم تخليه مي گردد.همچنين سيستم چربي گيرفاضلاب اين توانايي دارد ميزان قابل توجهي از مواد معلق موجود در فاضلاب را نيز به روش ته نشيني حذف نمايد.از آنجا كه چربي و روغن داراي مصارف خاصي در صنعت است، مي توان آن را براي بازيابي ارسال نمود.
موارد كاربرد چربي گير فاضلاب :
حذف روغن و چربي ها از فاضلاب جهت جلوگيري از گرفتگي لوله ها، منهول ها و چاه هاي جذبي توسط چربي گير
حذف مواد معلق و ذرات قابل ته نشيني از فاضلاب جهت جلوگيري از پر شدن سريع چاه جذبي و همچنين جلوگيري از انسداد و گرفتگي لوله ها و منهول هاي فاضلاب
:: مهمترين معايب چربي گير هاي فايبر گلاس نسبت به چربي گير هاي پلي اتيلن مقدار بوي نا مطبوع فاضلاب ميباشد . بدليل اينكه در چربي گير هاي فايبر گلاس سطح مقطع فاضلاب بيش از ۲ الي ۳ برابر چربي گير هاي پلي اتيلن مي باشد و در چربي گير هاي فاضلاب پلي اتيلني سطح چربي بر روي فاضلاب به دليل اينكه سطح چربي كم ميباشد و زودتر تخليه ميشودبوي نامطبوع كمتري دارد . ولي در چربيگير هاي فاضلاب فايبر گلاس بدينگونه نمي باشد.
چربي گيرها به منظور تصفيه فاضلاب هاي توليدي آشپزخانه ها، رستوران ها، كارواش، قاليشويي و واحد پيكينگ در صنايع فولاد و تصفيه خانه هاي واحدهاي صنعتي غذايي، لبني، كشتارگاه ها و ... كاربرد فراواني دارد.
چربي گيرها با توجه به همين يك اصل ساده و در عين حال كليدي كه آن محيط آرام و بدون اغتشاش براي فاضلاب است، طراحي و ساخته مي شوند. از آنجاييكه چربي ها داراي وزن مخصوص كمتر از فاضلاب مي باشند (حدود 9 گرم برسانتيمتر مكعب)، با ايجاد شرايط محيطي مناسب، چربي موجود در فاضلاب به سطح فاضلاب آمده و مي توان آن را از جريان فاضلاب حذف كرد. در صورت بكارگيري مناسب و اصولي چربي گير، اين دستگاه قادر به حذف بيش از 98 درصد چربي موجود در جريان فاضلاب خواهد بود.

 


برچسب: چربي گيرفايبرگلاس، چربي گيرپلي اتيلن، چربي گير رستوران آشپزخانه، قيمت چربي گير،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۵:۰۱ توسط:چربي گير موضوع: